Hakkımızda
Firmamızı yakından tanımak ister misiniz?
10 yıl baymak servisinde çalışmanın verdiği bilgi ve tecrübe ile 2002 yılında Ankara'da Ertürk Teknik servis kurulmuştur.
Aynı şevk istek ve gururla 2002 yılından bu yana Ertürk Teknik olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Ertürk Teknik servisi Ankara genelinde her marka kombi cihazlarının tamir & bakım ve servislik hizmeti vermektedir.
Marka ayrımı yapmaksızın vermiş olduğumuz servislik hizmetimizde orijinal yedek parçadan ödün vermeden kaliteli ve güvenli hizmeti prensip edinen firmamız müşteri portföyünü ve ismini yukarılara taşımak müşteri memnuniyetini kazanmak tek hedefidir. Son yıllarda özellikle kombi ile ilgili hizmet veren birçok kişi veya servisler bulunmaktadır. Edindiğimiz bilgilere göre, birçok tüketicinin, bilinçsiz veya kötü niyetli kişiler tarafından mağdur edildiğini öğrendik.
Teknik donanımı ve bilgisi yetersiz kişiler veya servisler tarafından verilen hizmetlerde birçok tüketicinin servislere olan güveni azalmakta kime güveneceklerini bilememektedirler. Günümüzde kullanılan doğalgazlı cihazların mutlaka ehliyetli, güvenilir servisler tarafından yapılması gerektiğini hepimiz bilmekteyiz. Kombi v.b gibi cihazlarda, yapılan işlemlerdeki sorumluluklarının bilincinde olan firmamız yaşadığınız yere saygılı, güler yüzlü ve güveninizi kazanacak hizmetler sunmaktır.
Sizden gelen istek dilek memnuniyet ve önerilerinizi değerlendirip sizin isteğiniz doğrultusunda yenilenmeye ve sizin bizden isteğiniz hizmetin fazlasını vermeye devam edeceğiz
Neden Bizi Seçmelisiniz ?
Amacımız her modele sahip kombilerinizin, üst düzey hizmet anlayışımız ile bakımlarını ve tamirlerini yapmak ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarak, yuvanızı daha yaşanabilir bir hale getirmektir.
Mevcut hedefimiz yüzü gülen müşterilerimiz arasına her geçen gün yeni müşterilerimizi dahil etmek ve sizlerin memnuniyetini alabilmek için her gün kendimizi yenileyerek gelişmektir.
Müşterilerimize uygun fiyat üzerinden, profesyonel hizmeti sunarak kombi bakımı ve arızaları konusunda hizmet sağlamaktayız.
Firmamız uzman kadrosu ile kombilerinize kombi yedek parça, kombi bakımı ve yerinde teknik servis hizmetleri vermektedir.